Management Team

Dean / Dekan

Dean
Professor Dr. Noor Hazlina Ahmad
Room No: Pej. Dekan/021
Tel.Ext: 3370/3837
hazlina@usm.my

Deputy Dean / Timbalan Dekan

Academic, Career and International / Akademik, Kerjaya dan Antarabangsa
Assoc. Professor Dr. Siti Rohaida Mohamed Zainal
Room No: Pej Am/108, Tel. Ext: 2889/5155
siti_rohaida@usm.my

Research, Innovation and Industry-Community Network / Penyelidikan, Inovasi dan Libatsama IndustriKomuniti
Professor Dr. Hasliza Abdul Halim
Room No: Pej Ijazah Tinggi/111, Tel. Ext: 2523/5162
haslizahalim@usm.my

Programme Chairperson / Pengerusi Rancangan

Accounting / Perakaunan
Dr. Zubir Azhar
Room No: 217, Tel. Ext: 2332
zubirazhar@usm.my

Operations Management, Business Analytics & Marketing / Pengurusan Operasi, Analitik Perniagaan & Pemasaran
Ts. Dr. Khaw Khai Wah
Room No: 206, Tel. Ext: 
khaiwah@usm.my

Strategy and Organisational Management & International Business / Strategi dan Pengurusan Organisasi & Perniagaan Antarabangsa
Dr. Khairul Anuar Mohammad Shah
Room No: 114, Tel. Ext: 2524
khairulms@usm.my

Finance & Islamic Finance / Kewangan dan Kewangan Islam
Assoc. Prof. Dr. Abdul Hadi Zulkafli
Room No: 239, Tel. Ext: 3953
hadi_zml@usm.my

Manager / Pengurus

Strategic Management, Advanced Research and Training (SMART) / Pengurusan Strategik, Penyelidikan dan LatihanTermaju (SMART)
Assoc. Prof. Dr. Anwar Allah Pitchay
Room No: 214, Tel. Ext: 5164
anwarap@usm.my

Strategic Performance, Internationalisation and Collaborative Excellence (SPICE) / Prestasi Strategik, Pengantarabangsaan dan Kecemerlangan Kolaboratif (SPICE)
Profesor Dr. Hooy Chee Wooi
Room No: 017, Tel. Ext: 2548
cwhooy@usm.my

Strategic Engagement, Quality and Alumni (SEQUAL) / Libatsama Strategik, Kualiti dan Alumni (SEQUAL)
Dr. Ts. Nor Hasliza Md. Saad
Room No: 106, Tel. Ext: 6012
norhasliza@usm.my

Micro-Credentials Unit / Unit Micro-Credentials
Dr. Nik Hadiyan Nik Azman
Room No: 210, Tel. Ext: 5163
nikhadiyan@usm.my

COORDINATOR / KOORDINATOR

Operations Management, Business Analytics & Marketing / Pengurusan Operasi, Analitik Perniagaan & Pemasaran

Dr. Muhammad Shabir Shaharudin
Room No: 219
Tel. Ext: 5786
shabir@usm.my

Accounting / Perakaunan

Dr. Kishan A/L Krishnen @ Ragavan
Room No:  E47-3-05
Tel.Ext: 2893
kishan@usm.my

Finance & Islamic Finance / Kewangan dan Kewangan Islam

Dr. Haslindar Ibrahim
Room No: 119
Tel.Ext: 3379
haslindar@usm.my

Strategy and Organisational Management & International Business / Strategi dan Pengurusan Organisasi & Perniagaan Antarabangsa

Dr. Rosmelisa Binti Yusof
Room No: L10-No. 09 (Indah Kembara)
Tel.Ext: 3880
rosmelisa@usm.my

Postgraduate / Ijazah Tinggi 

Dr. Nurhafiza Abdul Kader Malim
Room No: 204
Tel.Ext: 5289
fizanur@usm.my

Principal Assistant Registrar / Assistant Registrar

Principal Assistant Registrar
 Hazlan Abdul Hamid
Room No: General Office
Tel.Ext: 3878
hazlan@usm.my

Assistant Registrar
Norwahida Azwa Abdul Halim
Room No: General Office
Tel.Ext: 3878
wahida_halim@usm.my


01  01  01  01  01  01  01

School of Management
Universiti Sains Malaysia,11800 USM, Penang, Malaysia.
Tel : +604-653 3984/3985/2520/3370
Fax :+04-657 7448 | Email: som@usm.my